Мотори.ком.мк форум

Добредојдовте на форумот

Претставување

Нов возач? Или едноставно нов си на сајтот? Повели, напиши некој збор за себе.

Теми
40
Мислења
363
Теми
40
Мислења
363
  • kire

Мото клубови

Место за претставување на мото клубови. Објави, соопштенија, фотографии од собири, странски клубови...

Теми
3
Мислења
26
Теми
3
Мислења
26

Мото случувања

Мото настани

Родендени на клубови, собири, журки..

Теми
24
Мислења
231
Теми
24
Мислења
231

Патеписи

Репортажи од патувања на нашите моторџии низ целиот свет

Теми
14
Мислења
170
Теми
14
Мислења
170

Мото почетоци

Малку историја и по некоја пожолтена црно-бела фотка. Македонските мото почетоци....

Теми
3
Мислења
66
Теми
3
Мислења
66

Викенд возења

Кој бил, каде бил, со кого бил, што видел, како си поминал на викенд возењето...

Теми
13
Мислења
270
Теми
13
Мислења
270

Мотори

Сервис

Сите прашања и одговори поврзани со сервис на моторите

Теми
48
Мислења
1.057
Теми
48
Мислења
1.057

Опрема и делови

Дискусија за мото опрема и делови за мотори

Теми
42
Мислења
490
Теми
42
Мислења
490

Слики и видеа

Фотки и видеа од мотори, место за се што мислите дека е интересно да се сподели

Теми
18
Мислења
217
Теми
18
Мислења
217

Општо

Општа дискусија за мотори

Теми
105
Мислења
1.853
Теми
105
Мислења
1.853

Мото спорт

Дискусија за секакви мото трки и вести од мото спортот
Теми
5
Мислења
27
Теми
5
Мислења
27

Скутери

Сервис

Сите прашања и одговори за сервис на скутери

Теми
25
Мислења
241
Теми
25
Мислења
241

Опрема и делови

Дискусија за мото опрема и делови за скутери

Теми
9
Мислења
116
Теми
9
Мислења
116

Слики и видеа

Фотки и видеа од мотори, место за се што мислите дека е интересно да се сподели

Теми
3
Мислења
39
Теми
3
Мислења
39

Се за скутерите

Општа дискусија за скутери

Теми
12
Мислења
62
Теми
12
Мислења
62

За форумот

Прашања, поплаки, пофалби, желби..

Место за прашања поврзани со форумот, поплаки, желби...се што ви лежи на душа, овде.

Теми
8
Мислења
54
Теми
8
Мислења
54

Онлајн членови

No members online now.

Нови мислења

Статистика

Теми
372
Мислења
5.282
Членови
398
Најнов член
Jducatista

Статуси

Здраво на сите, јас сум нов на форумот МОТОРИ.КОМ.МКФОРУМ моето име е Милан од Кавадарци и сопстеник на Lifan LF 400
Здраво на сите, јас сум Милан од Кавадарци и сопстеник на Lifan LF 400
Jedi wrote on Danilo Stankovik - KROKO's profile.
Здраво Данило!
Првиот пост на форумот уствари ќе ми биде пост на твојот профил. Ова како комплимент ке му дојде хаха... :)
Би сакал да ме упатиш во врска со сервисирање на моторот (honda cbr600rr 2007god).
Како би можел лично да те исконтактирам?
Фала и поздрав!
Во виното е вистината, а во ракијата глупостите!!!
Се крчка нешто ново :)