Gremium MC: 4th Winter Party

Gremium MC Macedonia ве поканува на забава во нивниот клубхаус на 24.03.2018 (сабота) да ја отвориме новата сезона заедно. Забавата е од отворен тип, поканети се сите пријателски клубови и пријатели. Настанот започнува во 21.00 часот, а домаќините ветуваат добра дружба и одлична забава

26731596 2002175199999009 9015022401733298064 n

Ви благодариме

Close

За тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт, Ви благодариме!