Топ содржини

9-та рунда од МотоГП шампионатот викендов не води на патеката Захсенринг во Германија.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Дани Педроса официјално го објави своето повлекување од МотоГП трките, ова ќе биде последна сезона за шпанецот.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Разговаравме со Кристијан Лундберг и Пит Бенсон, две лица кои одблизу работат со Хуан Мир, следната голема ѕвезда на Гран При трките.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Sign up via our free email subscription service to receive notifications when new information is available.
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами