Kawasaki Ninja ZX-6R

Се продава
Цена: 3.200 EUR Цената не е фиксна
Контакт 070/251-050 Марко

Опис (видлив во огласот)

Продавам Кавасаки Нинџа (ZX-6R), регистриран до крајот на годината, во одлична состојба.

Вреди да се види.

Детали

Вид Брзински
Марка Kawasaki
Модел ZX-6R
Зафатнина (cm3) 600
Година 2001
Километри 43000

Локација

Скопје, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами