Kawasaki Z750

Се продава
Price: 3.999 EUR Цената не е фиксна.
Contact 070 847 048

Опис

Се продава Кавасаки з750 многу сочуван. Има нови гуми пирели росо корса, нов ланец и запчаници. Спремен за сезона... 

Детали за огласот

Вид Нејкед
Марка Kawasaki
Модел Z750
Зафатнина (cm3) 750
Коњски сили (KS) 110
Година 2008

Location

Скопје, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами