Домашни

Најава: 10 години „Ноќни Волци - Македонија“

Мото клубот Ноќни Волци на 26-ти март ќе го прослави својот 10-ти роденден.

Следете нè на:

 

Мото клубот Ноќни Волци на 26-ти март ќе го прослави својот 10-ти роденден.

Забавата ќе се одржи во кафулето Ван Гог и Мезе Бар Општина, со симболичен старт во 14:23. Како што се вели и во самата покана, настанот е отворен за сите кои се со добра мисла и желба за добра забава.

nw 2016

Би можело да ве интересира

Ова е новата кацига на Nolan која ги задржува врвните карактеристики која ги имаше и нејзиниот претходник N44.

Шпанецот имаше за речиси половина секунда побрзо време од резултатот кој го постигна во понеделникот.

Суперкрос легендата и голем фан на MotoGP, Чед Рид, вели дека е лудо што никој во Гран При досега не експериментирал со „holeshot“.

Четири различни возачи ги освоија првите четири позиции на Филип Ајленд.

X-Lite X-803 Ултра Карбон е најспортската кацига на овој бренд.

Крузер линијата на Honda доби уште еден специјален модел за сезоната која престои. Станува збор за 2019 Honda Fury кој ќе се издвои од останатите модели по својот храбар дизајн и ретро изглед.

Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами

Благодарност!

Ви благодариме за тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.