Пред почетокот на новата возна мото сезона Мото Азуро се одлучи да им овозможи на сите сопственици на Yamaha Motor Co. производи полесна достапност до нови оргинални резервни делови.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Пред почетокот на новата возна мото сезона Мото Азуро се одлучи да им овозможи на сите сопственици на Yamaha Motor Co. производи полесна достапност до нови оргинални резервни делови.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Пред почетокот на новата возна мото сезона Мото Азуро се одлучи да им овозможи на сите сопственици на Yamaha Motor Co. производи полесна достапност до нови оргинални резервни делови.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Со традиционалниот собир на плоштадот Македонија во Скопје, симболично беше одбележан стартот на новата мото сезона.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Како и секоја година на 1-ви јануари моторџиите се собираат на плоштадот Македонија во 12 часот за симболично да го означат почетокот на новата сезона.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Производителот на мотоцикли и скутери Yamaha низ целиот свет започна акција со попусти на неколку свои модели во пресрет на Новогодишните и Божиќни празници.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами