Марк Маркез и Honda ја намалија разликата пред завршувањето на тестот во Катар. Рамото на актуелниот шампион ги издржа напорните тестови. Мисли дека Ducati се многу добри. Лоренцо? Брз е еден круг но нема добро темпо...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Пред помалку од една недела, тимовите од MotoGP серијата се собраа на патеката во Сепанг за да продолжат со подготовките во пресрет на новата сезона. Но што донесе секој од производителите за време на три дневниот тест?

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами