603154 574088469283361 238051552 nЏастин Барсија: Продолжува со успесите и во новата класа

Младиот и талентиран Џастин Барсија (познат под надимакот „Wild Child“) ја забележа првата победа во класата 450 во Американскиот Суперкрос шампионат.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами