Топ содржини

Гран При комисијата се обидува да ги реши проблемите кои се создадоа по нивната последна одлука.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Скот Рединг продолжува да се прилагодува на Aruba.it Ducati Panigale V4 R во пресрет на новата сезона од WorldSBK шампионатот.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Валентино Роси сега може само да се надева на борба за седмото и осмото место, вели поранешниот шампион Марко Лучинели.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Sign up via our free email subscription service to receive notifications when new information is available.
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами