Топ содржини

Кога дојде поканата за присуство на презентацијата на двата мотоцикли на Honda, CB650R и CBR650R, навистина бев заинтересиран да отидам. На хартија, моделот 650 изгледа како еден од најпотценетите модели но навистина сакав самиот да проценам дали тоа е вистина или не.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Кога оригиналната верзија на S 1000 RR за прв пат се појави на пазарот во 2010 година, беше дочекана со голем скептицизам. Дали BMW може успешно да се натпреварува со главните играчи кај спортските мотоцикли?

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Можеби најголемото изненадување кое го видовме на 2018 EICMA шоуто беше RS 660 концептот на Aprilia.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Sign up via our free email subscription service to receive notifications when new information is available.
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами