Kawasaki Ninja ZX-6R

Се продава
Price: 3.200 EUR Цената не е фиксна.
Contact 070/251-050 Марко

Опис

Продавам Кавасаки Нинџа (ZX-6R), регистриран до крајот на годината, во одлична состојба.

Вреди да се види.

Детали за огласот

Вид Брзински
Марка Kawasaki
Модел ZX-6R
Зафатнина (cm3) 600
Година 2001
Километри 43000

Location

Скопје, Македонија

Коментари

Мото огласи

Реклами