Kawasaki ZZR 1400

Се продава/менува
Цената не е фиксна.
Contact 070 205 899

Детали за огласот

Вид Останато
Марка Kawasaki
Модел ZZR 1400
Зафатнина (cm3) 1400
Коњски сили (KS) 200
Година 2007
Километри 45000

Location

Македонија

Коментари

Реклами

Мото огласи