Топ содржини

Дали затворањето на визирот на вашата кацига го прави воздухот што го дишете опасен?

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

За прв пат оваа година го вадите мотоцикл од гаражата.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Разговаравме со д-р Микеле Заса за брзото опоравување на Марк Маркез после операцијата на рамото и кога актуелниот шампион би можел да биде целосно подготвен.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Sign up via our free email subscription service to receive notifications when new information is available.
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами