Топ содржини

„Во однос на безбедноста, Cornering ABS на предното тркало го прави она што контролата на тракцијата го прави на задното тркало.“

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Разговараме со Христијан Бузалковски - Бузо за неговите планови во новата сезона.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Ниту еден возач не смее да престане да ги подобрува своите вештини

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Sign up via our free email subscription service to receive notifications when new information is available.
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами